Ładowanie
W TROSCE O TWOJE PIĘKNO...

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Dobry wygląd to najlepsza wizytówka, dlatego nie trzeba dzisiaj nikogo przekonywać, że dbanie o siebie jest podstawowym elementem na drodze do sukcesu. W naszych gabinetach profesjonalnie zadbamy o Państwa wygląd, indywidualnie w zależności od oczekiwań klientów ustalimy zabiegi, tak aby efekty uzyskane były trwałe i dawały satysfakcje na wiele lat.

Posiadamy zespół cenionych specjalistów medycyny estetycznej i kosmetologii, którzy kładą nacisk na jakość wykonywanych zabiegów, do których wykorzystujemy najnowocześniejsze i najskuteczniejsze materiały.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej i dermatologii, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy, by wszyscy, którzy odwiedzą nasz gabinet poczuli się swobodnie, komfortowo i bezpiecznie. Przede wszystkim, aby byli zadowoleni z końcowego efektu.

Nasza siła wynika ze świadomości, że najlepsze efekty można osiągnąć wykorzystując wyłącznie preparaty o najwyższej jakości i skuteczności. Nasze światowej klasy produkty stosowane są przez najbardziej uznanych dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej. Dziś Filorga to lider oferujący rozwiązania przeciwstarzeniowe wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetologicznych oraz stosowane jako pielęgnacja domowa. Zapraszamy !

Mezoterapia igłowa

Jeden z najpopularniejszych a zarazem najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Skutecznie pielęgnuje skórę, przywraca jej świeży i młody wygląd. Poprawia nawilżenie, wygładza zmarszczki, redukcja oznaki starzenia się, rozświetla skórę.

 • Pielęgnuje
 • Przywraca młody wygląd
 • Poprawia nawilżenie
 • Wygładza zmarszczki
 • Rozświetla skórę

Zadbaj o skórę twarzy

WIĘCEJ

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg polegający na wstrzyknięciu osocza bogatopłytkowego w bezpośrednio odpowiednie warstwy skóry. Osocze jest to substancja otrzymywana z własnej krwi pacjenta, która jest bardzo bogata w czynniki wzrostu, które stymulują komórki macierzyste do regeneracji i pobudzają fibroblasty do produkcji naszego kolagenu.

 • pobudzanie produkcji kolagenu
 • stymulacja komórek macierzystych do regeneracji

Poprawa ukrwienia i napięcia skóry

WIĘCEJ

Zabieg przeciw zmianom mimicznym, relaksujący mięśnie twarzy

Substancja aktywna wiąże się z błoną presynaptyczną płytki motorycznej i blokuje wydzielanie acetylocholiny, co powoduje, że mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas rozprostowują się. Do likwidacji zmarszczek mimicznych stosuje się bardzo małe stężenie substancji, które nie mają wpływu na inne elementy układu nerwowego poza okolicą, w której podano zastrzyki. Po zabiegu jest widoczne wyraźnie odmłodzenie i ujędrnienie skóry, brak bruzd na czole, zniwelowanie kurzych łapek.

Likwidacja zmarszczek i leczenie nadpotliwości

WIĘCEJ

Bruksizm

Osoby cierpiące na bruksizm coraz częściej poddaje się zabiegom medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej. W trakcie wstępnej konsultacji, lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z danym pacjentem. Nieodzowne jest wykluczenie istnienia przeciwwskazań do zabiegu.

Twarz pacjenta wygląda znacznie smuklej

WIĘCEJ

Lipoliza iniekcyjna

Zabieg mający na celu nieoperacyjne usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w określone okolice ciała, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. Metoda te polega na rozpuszczeniu tkanki tłuszczowej wewnątrz ciała, nie powodując zniekształceń na skórze, a ryzyko jakichkolwiek powikłań jest minimalne.

Rozpuszczenie tkanki tłuszczowej

WIĘCEJ

Usuwanie przebarwień - Cosmelan

To jedna z najskuteczniejszych kuracji wybielających o natychmiastowym działaniu, która umożliwia nie tylko skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, a także przywraca równowagę cerze tłustej, trądzikowej. Skóra po kuracji cosmelanem ma blask i gładkość.

Skuteczne usuwanie przebarwień

WIĘCEJ

Powiększanie ust - wypełniacze

Wypełniacz głębokich zmarszczak, bruzd czy płytszych zmian jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele w różnych stężeniach. Jest podstawowym składnikiem skóry, który wiąże wodę dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek, który wraz z wiekiem zmniejsza się, czego efektem jest wysuszona skóra, przez którą pojawiają się delikatne linie, głębsze zmarszczki, następuje utrata objętości policzków, warg.

Powiększanie ust i wygładzanie zmarszczek

WIĘCEJ

Depilacja Laserowa – Mediostar

W naszej ofercie posiadamy Laser Mediostar Next - najbardziej zaawansowany i jedyne na rynku urządzenie do zabiegów bezbolesnej depilacji na wszystkich obaszarach twarzy i ciała – niezależne od pory roku, karnacji czy koloru włosa.

Skuteczna, trwała depilacja

WIĘCEJ

Konsultacje dermatologiczne

Oferujemy kompleksowe konsultacje i porady dermatologiczne, lecze chorób skóry.

 • konsultacje i porady
 • leczenie chorób skóry
 • ocena znamion
 • kriochirurgia
 • elektrochirurgia
 • krioterapia

Konsultacje i leczenie

WIĘCEJ

Peelingi medyczne

Peeling kwasem jest zabiegiem głęboko oczyszczającym skórę twarzy i ciała, przeprowadzonym w celu redukcji zmarszczek powierzchniowych, przywracania cerze jej elastyczności i jędrności oraz w leczeniu trądziku pospolitego i blizn potrądzikowych. Jednocześnie usuwa przebarwienia.

Odśwież i nadaj skórze blasku

WIĘCEJ

PlasmAge

Wkraczamy w nową erę - zabiegów bez użycia skalpela.

Dzięki włoskiej firmie, urządzenie jakim jest PLASMAGE, medycyna estetyczna wzniosła się na wyższy poziom. Plazma, czwarty stan skupienia, umożliwia bezinwazyjne i precyzyjne wykonywanie zabiegów tj.

 • opadanie powiek (blefaroplastyka, nieinwazyjna chirurgia powiek),
 • zabiegi przeciwstarzeniowe skóry (zmarszczki),
 • usuwanie przebarwień,
 • rozstępy pociążowe,
 • usuwanie: włókniaki, kępki żółte, znamiona, zrogowacenia, brodawki, plamy,
 • trądzik (poprawienie wyglądu skóry potrądzikowej i leczenie trądziku bez środków farmakologicznych).

Zadbaj o skórę na całym ciele

WIĘCEJ

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna Bogatopłytkowa to koncentrat płytkowy nowej generacji w postaci trójwymiarowej struktury. Dzięki tej strukturze płytki krwi są dłużej stymulowane do uwalniania czynników wzrostu, cytokin oraz powodują migrację mezenchymalnych komórek macierzystych do miejsca podania.

Wskazania:

 • skóra zapadnięta z ubytkami tkanek
 • wypełnienie i regeneracja blizn po trądziku
 • znamienne oznaki starzenia się skóry: fałdy, bruzdy, kurze łapki, zmarszczki głębokie.

Zabiegi wykonywane są wirówka centurion scientific to najwyższa światowa klasa wirówek. Produkowane w wielkiej Brytani cechują się wysoką jakością wykonania dzięki czemu w procesie separacji uzyskujemy różne frakcje krwi-osocze bogatopłytkowe oraz fibryne bogatopłytkową w najwyższej postaci.

Fibryna Bogatopłytkowa

WIĘCEJ

Zwiększenie napięcia skóry twarzy, szyi i ciała

WIĘCEJ

Aquapure

    

Hydropeeling z aktywnymi substancjami

WIĘCEJ