Ładowanie

AQUAPURE - hydropeeling z aktywnymi substancjami

Oczyszczanie i odmładzanie skóry podczas jednego zabiegu? Takie możliwości daje nowoczesne urządzenie AquaPure, które pomaga przeciwdziałać wielu problemom skóry, odżywia ją i poprawia jej elastyczność. Skóra wygląda świeżo i zdecydowanie młodziej. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast, dlatego stosowany jest on często jako zabieg bankietowy.

 

Jak wygląda zabieg?

Sam zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest masaż końcówkami zabiegowymi, co relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę, niwelując zmarszczki i zmęczony wygląd. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji.

AQUASOLUTION KROK PO KROKU

KROK 1 PEEL+

Usuwa martwe komórki naskórka i inne niedoskonałości. Pozwala utrzymać czystość i gładkość naskórka.

KROK 2 SEBO

Usuwa nadmiar łoju oraz martwe komórki naskórka. Pozbywa się nadmiaru sebum i innych niedoskonałości, jednocześnie utrzymuje właściwy poziom nawilżenia skóry.

KROK 3 REJUVE

Dostarcza składników bogatych w antyoksydanty, które nawilżają i odżywiają skórę. 

 

KROK 4 ELEKTROPORACJA 

Dla lepszego wchłaniania składników odżywczych. Dostarcza efektywną i bezpośrednią drogę do wewnętrznych warstw skóry dzięki „transdermalmotion”. 

KROK 5 MIKROPRĄD 

Dla lepszego napięcia skóry oraz wyszczuplenia twarzy. Działając prądem o niskim natężeniu, pobudzamy regenerację elastyny i kolagenu. 

KROK 6 SCHŁADZANIE/ OGRZEWANIE 

Przyspiesza procesy naprawcze skóry. Zmniejsza nadwrażliwość skóry dzięki poprawie ukrwienia. 

OCZYSZCZAJĄC SKÓRĘ – ZACHOWAJ MŁODOŚĆ!

Przed i po zabiegu: